Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby | až 30 000 Kč - volné víkendy

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Pro výrobce kartonových obalů v Moravských Budějovicích hledáme na dobu určitou (2 měsíce) do party nové kolegy/ně. Máte zájem o více informací? Čtěte dál!

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 30 000 Kč
  • Motivační výkonnostní prémie
  • Stravenkový paušál ve výši 80 Kč za odpracovanou směnu
  • Možnost týdenních záloh ve výši až 1 500 Kč
  • Přátelský přístup koordinátora

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kompletace papírových obalů (vylamování papírových destiček)
  • Kontrola kvality materiálu a výrobků a vyřazovaní nevhodných výrobků
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • Místo výkonu práce: Moravské Budějovice (okr. Třebíč)

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost - práce ve stoje
  • Ochotu pracovat na směny
  • Časovou flexibilitu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazůoper  použijte odpovědní formulář .  Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Operátor/ka výroby | až 30 000 Kč - volné víkendy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Kovářová z ProJobEU s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka výroby | až 30 000 Kč - volné víkendy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.